Про нас

Салон дверей Valero з 2008 року пропонує двері провідних фабрик України: міжкімнатні та вхідні. Наш багаторічний досвід дає кожному клієнту отримати висококваліфіковану консультацію. А також відчути приємну частину ремонту та з комфортом вибрати двері, які роками прикрашатимуть інтер'єр. А ціни від виробника та система знижок приємно потішать. Наявність власного сервісного центру дозволяє надавати повний спектр послуг: від заміру отворів до монтажу. З радістю організуємо для вас доставку замовлення. Ми надаємо гарантійне та після гарантійне обслуговування. Ви можете замовити двері індивідуально за вашими параметрами. Знаємо, як вам важлива кожна деталь у вашому інтер'єрі. Тому в салоні Valero ви можете підібрати плінтус в тон до ваших дверей. Також до замовлення доступні внутрішні накладки на вхідні двері, які повторюватимуть дизайн міжкімнатних дверей.

Наші переваги

широкий
асортимент

якість
гарантія

команда
професіоналів

сервісний
центр

З першого відвідування Valero наші клієнти отримують всю необхідну інформацію: консультації досвідчених менеджерів при виборі модельного ряду, технічну консультацію безпосередньо у Вас на об'єкті. Важливим фактором успіху є наявність власного сервісного центру, що дозволяє здійснювати повний спектр послуг із супроводу замовлення: виїзд для заміру, доставка, монтаж, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Вже багато років салони-магазини Двері "VALERO" у Харкові займають лідируючу позицію на ринку міжкімнатних дверей. Ціни фабрик-виробників та система знижок роблять співпрацю з нами доступною самому широкому колу споживачів. Ми постійно працюємо над тим, щоб створити найкращі та найбільш різноманітні пропозиції для своїх клієнтів. Прагнемо зробити так, щоб будь-який покупець знайшов у нас свої ідеальні двері. Так як ми працюємо з рядом відомих виробників міжкімнатних дверей-багато з них ми представляємо екзклюзивно. Дуже важлива деталь-можливість виготовлення за Вашими індивідуальними розмірам.